مثلث داعش، طالبان‌و آی اِس آی

از ورای رسانه‏‌های همگانی خبری به نشر رسید که در پی ایجاد خشونت‏‌ها از طریق هراس‏‌افکن‏‌ها باز هم جنایت دیگری در خصوص سربریدن دوطفل، دو زن وسه مرد در شهر خاک افغان ولایت زابل که نماینگر قصاوت بی‏‌رحم دشمنان اسلام در قبال انسانیت و خیانت به دین اسلام است به وقوع پیوست. هراس‏‌افکنی، دین، مذهب، قوم و ملت نمی‏‌شناسد.

روی همین ملحوظ قتل می‏کنند، سرمی‏‌برند، انفجار و انتحار می‏کنند، آثار تاریخی کشورما را که هویت ملی کشور ماست دردرازنای تاریخ دزدیدند،منهدم کردند و ازبین بردند. منهدم نمودن تندیس‏‌های ولایت بامیان توسط طالبان در زمان زمامداری‏شان که نمونه‏‌ای ازبی‏خردی، جهالت ددمنشی هراس‏‌افکنی‏‌شان بود آن را به نمایش گذاشتند.

جان مطلب اینجاست که عده‏‌ای هستند که آگاهانه و یا غیرآگاهانه، اعمال هراس‏‌افکنانه و طالبان را پرده پوشی می‏‏کنند واختلافات زبانی قومی و منطقه‏‌ای را می کارند و آبیاری می‏کنند. یکی از اندیشه‏‌های دشمنان وطن ما(آِی‏‌اس‏‌آی) همین مطلب است که چطور در میان اقوام و ملیت‏‌های افغانستان اختلافات را چاق کنند تا کشور را تجزیه نمایند. آی‏‌اس‏‌آی بداند که این آرمان را با خود به گورخواهد برد طالبان و داعشیان باید بدانند دیگر در میان مردم ما جای پای ندارند که بیشتر از آن به خیانت ملی دست بیازند.

افغان‏‌های متدین با موضع‏‌گیری اصولی خود با ضربات کوبنده گذشته تاریخ شان را به یادشان می‏‌آورد تا ازنیکان خویش بیاموزند که چطور در همکاری با بیگانه‏‌ها چوبه دار زده شدند و نام‏‌شان با خط درشت سیاه به حیث خاینین ملی ثبت است.

پاکستان به‏‌ویژه آی‏‌اس‏‌آی در این اواخر به از میان برداشتن طالبان و تقویت گروه جدید به نام داعش بازی جدید را روی صحنه آورده و تا وقتی که به هدف شوم و پلید خود نرسد حاضر نیست جهت تامین امنیت در افغانستان یک گام مثبت هم بر دارد، پاکستان از کذب و دورویی و معامله‏‌گری دور نشده و با همین شیوه به زندگی خود ادامه می‏دهد؛ پاکستان تولددهنده طالبان و داعشیان است، این ابزار باعث زنده ماندن پاکستان در روی نقشه دنیا شده است؛ درغیرآن پاکستان با این اعمال خود نمی‏‌توانست به زندگی خود ادامه بدهد. پاکستان مانند طالبان وداعشیان غلام حلقه به گوش است و به خاطرتحقق اهداف خود تلاش می کند و درمنطقه تطبیق‏‌کننده برنامه‏‌های استراتیژیک بیگانه‏‌ها است و خودش از لاش شکار شده تغذیه می‏کند تا زنده بماند.

اگر چنین صفتی را پاکستان ندارد پس باید لانه‏‌های هراس‏‌افکنانه را در خاک خود منهدم کند و در امور داخلی کشور ما مداخله نکرده و به حیث یک کشور همسایه با بیش گرفتن شیوه‏‌های مسالمت‏‌آمیز در آوردن صلح همکاری نماید.                                                              

پاکستان با ایجاد مدرسه‏‌های دینی بر تربیت و پرورش انتحاری‏‌ها بعد از شستشوی مغزی جوانان مبادرت می‏ورزد و آنان را گاهی به کشور هندوستان و بیشتر را در کشور ما اعزام می‏کند و خون بیگناهان را می‏ریزد جاده‏‌ها مکاتب و مساجد را با خون مردم رنگین می‏‌سازد. (آی‏‌اس‏‌آی) از وجود افراد ابله‏، گدامنش، تلقین‏‌پذیر و تنگ‏‌نظر مردمان آن طرف استفاده کرده زندگی ما را هر روز بد تر از روز دیگر می‏‌سازد. مردم ما به یاد دارند که جنرال پرویز مشرف در مصاحبه اخیر خود گفت که ما طالبان را ساختیم و سازماندهی منظم برای جنگ در افغانستان کردیم. بناً از دیدگاه ما طالبان، القاعده، لشکر طیبه و شبکه حقانی قهرمانان کشور پاکستان اند. بی‏‌نظیر بوتو، مادر طالبان، پرویز مشرف پدرطالبان و نواز شریف کاکای طالبان هستند. ابتکار جدید نواز شریف تربیت گروه دیگری به نام داعش است که با تضعیف کردن طالبان، داعشیان را تقویت و تجهیز می‏کند تا سال‏ها جنگ را در افغانستان شعله ورنگهدارند. ارتش پاکستان و شبکه استخباراتی آن (آی‏‌اس‏‌آی) مدیریت آنان را بر دوش دارند.    

جعل، تذویر، ریا، فریب، کذب ماهیت درونی (آی‏‌اس‏‌آی) را تشکیل می‏دهد. تقویت داعشیان نه تنها در افغانستان بل برای آسیای میانه تدارک دیده شده است، ولی جان سخن در اینجاست که درطی این مدت از مردم ما قربانی می‏گیرد.

0 پیام برای این مطلب ثبت شده